OPARTOWO

OŚRODEK

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień "DWOREK OPARTOWO"

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień "DWOREK OPARTOWO" położony jest w cichej, malowniczej miejscowości Rajgród w województwie Podlaskie.

To właśnie w tym miejscu skutecznie i kompleksowo leczymy osoby zmagające się z uzależnieniami od alkoholu, leków, hazardu, uzależnieniami krzyżowymi oraz innymi.


"Traktujemy uzależnienie jako chorobę zagrażającą życiu człowieka. Dlatego też, oferujemy i realizujemy profesjonalne, poważne i skuteczne leczenie alkoholizmu, lekomanii, hazardu oraz innych uzależnień. Do prywatnego ośrodka leczenia uzależnień "DWORKA OPARTOWO" przyjeżdżasz po fachową pomoc, a nie na wczasy czy do sanatorium. Są to ogólnoświatowe standardy leczenia uzależnień."


Kadra w Ośrodku Leczenia Uzależnień

W naszym prywatnym ośrodku leczenia uzależnień od samego początku zatrudniamy najlepszych terapeutów, tym samym kształtując i wdrażając skuteczne programy terapeutyczne. Nieprzerwanie wyznaczamy prawidłowy kierunek podejścia do człowieka jako osoby uzależnionej.


Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Dworek Opartowo
Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Dworek Opartowo
Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Dworek Opartowo
Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Dworek Opartowo

Warunki w Ośrodku Leczenia Uzależnień

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień "DWOREK OPARTOWO" - znajduje się w pełni zmodernizowanym, stylowym, domu wiejskim o niepowtarzalnej atmosferze. Ośrodek leczenia uzależnień dysponuje komfortowymi pokojami z łazienkami, wyjściem na przepiękne tarasy, widokiem na jezioro oraz każdy z nich wyposażony jest klimatyzację, a także TV. 

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień posiada mnóstwo terenu, z którego podczas pobytu mogą korzystać nasi pacjenci. Jako nieliczny ośrodek leczenia uzależnień, mamy także jezioro z prywatnym zejściem i molo. Nasi pacjenci mogą więc regenerować siły poprzez kontakt z przyrodą, jak również organizować ciekawe wycieczki w plener.

Zajęcia w Ośrodku Leczenia Uzależnień

W naszym prywatnym ośrodku leczenia uzależnień zajęcia odbywają się w przystosowanej do tego sali terapeutycznej. Pacjenci podejmujący walkę z nałogiem jakim jest uzależnienie zakwaterowani są w bogato wyposażonych pokojach z łazienkami.


Wypocząć i relaksować się można w ogrodzie, któremu uroku dodaje widok na jezioro, natomiast o kondycję fizyczną można zadbać na świeżym powietrzu mając do tego doskonałe warunki jak i sprzęt, który jest na terenie prywatnego ośrodka leczenia uzależnień.


Położenie Ośrodka Leczenia Uzależnień

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień "Dworek Opartowo" oddalony jest o 3 km od dworca autobusowego w miejscowości Rajgród w województwie Podlaskim. Od najbliższego punktu widokowego dzieli go zaś 500 metrów. W wolnych chwilach, nasi pacjenci mogą odwiedzić mnóstwo atrakcyjnych miejsc i zabytków, w które obdarzona jest ta okolica jak np.:

 1. Kościół pw. Najświętszej Maryi Panny - Sanktuarium Matki Bożej Rajgrodzkiej – Królowej Rodzin
 2. Plebania
 3. Kaplica grobowa J. Bagińskiego (1826)
 4. Trójkątny rynek (XVI w.)
 5. Góra Zamkowa
 6. Kapliczka na Szlaku Papieskim "Tajemnice Światła"
 7. Murowany dwór (XIX w.)
 8. Woźnawieś - Wypocząć w sercu bagien
 9. Dwór z drewnianą oficyną (XIX w.)
 10. Bargłów Kościelny - Pomnik ku czci bargłowian poległych w walkach wyzwoleńczych w latach 1918-1920
 11. Bargłów Kościelny - Zespół kościoła Podwyższenia Świętego Krzyża z 1883 r.
 12. Tajenko - Przydrożny krzyż z 1897 roku
 13. Netta-Folwark - Drewniany dwór (XIX/XX w.)
 14. Netta-Folwark - Kanał Augustowski - Śluza Borki
 15. Osowiec-Twierdza - Dolina żywej rzeki
 16. Bogusze - Cmentarz jeńców wojennych w lesie Kosówka
 17. Kalinowo - Kamienny kościół

Nad naszymi pacjentami całodobową opiekę sprawuje zespół medyczno-terapeutyczny z wieloletnim stażem w zakresie detoksykacji i leczenia uzależnień.

 

 

PAMIĘTAJ!
Uzależnienia można leczyć skutecznie!

Nie zwlekaj, leczenie uzależnień zacznij już dziś. Przyjedź do naszego prywatnego ośrodka leczenia uzależnień w województwie Podlaskim i razem z nami podejmij walkę o trzeźwe jutro!

Bezpłatna konsultacja