OPARTOWO

Kompleksowe leczenie uzależnień

Leczenie alkoholizmu | Leczenie Lekomanii | Leczenie od hazardu

Prywatny Ośrodek Kompleksowego Leczenia Uzależnień "DWOREK OPARTOWO" gwarantuje fachową pomoc dla osób uzależnionych w różnym wieku i stanie zdrowia. Pobyt w Prywatnym Ośrodku Kompleksowego Leczenia Uzależnień rozpoczyna się często detoksykacją organizmu.


"Uzależnienia można leczyć skutecznie! Jeżeli spotkasz na swej drodze człowieka uzależnionego to wiedz, że potrzebuje on profesjonalnego i kompleksowego leczenia uzależnień. Samoleczenie lub korzystanie z półśrodków nie daje pożądanych rezultatów, a stawką jest zdrowie i życie człowieka..."


Po wykonaniu szczegółowych badań laboratoryjnych, bezpośrednio po przyjeździe pacjenta do naszego prywatnego ośrodka, wprowadzamy dodatkowo leczenie kompleksowe uzależnień - celowane, zajmując się wszystkimi zdrowotnymi skutkami nadużywania substancji toksycznych. Takie podejście prowadzi do usunięcia uszkodzeń narządowych oraz niedoboru ważnych dla życia związków utraconych podczas ciągu zażywania substancji psychoaktywnych.

Równocześnie do farmakoterapii stosowana jest indywidualna i grupowa terapia uzależnienia.


W Prywatnym Ośrodku Kompleksowego Leczenia Uzależnień "DWOREK OPARTOWO" pacjent, przez 24 godziny jest pod stałą opieką medyczno - terapeutyczną.


Gwarantujemy nasz profesjonalizm i zaangażowanie w prowadzeniu pacjenta, natomiast skuteczność terapii zależy w ogromnej mierze od samego chorego. Jedynym warunkiem przyjęcia jest zgoda pacjenta na kompleksowe leczenie uzależnienia w ośrodku.


Na czas terapii uzależnienia zapewniamy zwolnienie lekarskie, profesjonalną pomoc oraz pełną dyskrecję.


BEZ PODJĘCIA LECZENIA UZALEŻNIEŃ SZANSE NA WYZDROWIENIE SĄ ZNIKOME!

 


Wielu ludzi popada w uzależnienie od alkoholu, leków czy hazardu, ale lecząc się mają szansę z nich wyjść. Pacjent powinien rozpocząć leczenie uzależnień w momencie wyrażenia chęci do podjęcia kuracji.

 

Karta Informacyjna

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień

Prywatny Ośrodek Terapii Leczenia Uzależnień

Opartowo 2
19-206 Rajgród
woj. Podlaskie


Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek 08:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 18:00

Nr konta
55 1140 2004 0000 3402 7875 1181

Szybki kontakt
Telefon +48 888 606 986
E-mail biuro@dworek-opartowo.pl

PAMIĘTAJ!
Uzależnienia można leczyć skutecznie!

Nie zwlekaj, leczenie uzależnień zacznij już dziś. Przyjedź do naszego prywatnego ośrodka leczenia uzależnień w województwie Podlaskim i razem z nami podejmij walkę o trzeźwe jutro!

Bezpłatna konsultacja