OPARTOWO

LECZENIE UZALEŻNIEŃ

Leczenie alkoholizmu | Narkomanii | Lekomanii

Prywatny ośrodek kompleksowego leczenia uzależnień DWOREK OPARTOWO w województwie Podlaskim jest idealnym miejscem do rozpoczęcia kuracji odwykowej! Tutaj dajemy ludziom możliwość leczenia niszczących efektów nadużywania alkoholu, leków oraz hazardu.

W naszym prywatnym ośrodku leczenia uzależnień oferujemy dyskretną pomoc w:

  1. Leczenie alkoholizmu
  2. Leczenie lekomanii
  3. Leczenie od hazardu

Prywatny ośrodek kompleksowego leczenia uzależnień DWOREK OPARTOWO gwarantuje fachową pomoc dla osób uzależnionych w różnym wieku i stanie zdrowia. Pobyt w ośrodku leczenia uzależnień rozpoczyna się często detoksykacją organizmu.

Chemiczne uzależnienia od alkoholu, leków, hazardu traktujemy jako chorobę, która atakuje nie tylko ciało, ale także emocjonalne, duchowe oraz intelektualne aspekty naszego życia.


W naszym prywatnym ośrodku leczenia uzależnień pacjent przez 24 godziny jest pod stałą opieką medyczno - terapeutyczną. Z badań empirycznych i naszego doświadczenia wiemy, iż najlepsze efekty daje dłuższy pobyt w ośrodku, jednak okresu leczenia uzależnień nie narzucamy. Zalecany minimalny okres kuracji kompleksowego leczenia uzależnień powinien wynosić 6 tygodni.

Pacjent opuszczający prywatny ośrodek leczenia uzależnień "DWOREK OPARTOWO" po pełnej kuracji odwykowej jest wolny od substancji psychoaktywnych (alkohol, narkotyki, leki). Ma świadomość jak radzić sobie z uzależnieniem w kryzysowych sytuacjach, dzięki terapii uzależnień prowadzonych w naszym prywatnym ośrodku dla uzależnionych i członków ich rodzin

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień "DWOREK OPARTOWO" gwarantuje profesjonalizm i zaangażowanie w prowadzeniu uzależnionego pacjenta, natomiast skuteczność terapii uzależnień zależy w ogromnej mierze od samego chorego. Jedynym warunkiem przyjęcia do naszego ośrodka leczenia uzależnień jest zgoda pacjenta na leczenie.


Na czas terapii uzależnień zapewniamy zwolnienie lekarskie, profesjonalną pomoc oraz pełną dyskrecję.

PAMIĘTAJ!
Uzależnienia można leczyć skutecznie!

Nie zwlekaj, leczenie uzależnień zacznij już dziś. Przyjedź do naszego prywatnego ośrodka leczenia uzależnień w województwie Podlaskim i razem z nami podejmij walkę o trzeźwe jutro!

Bezpłatna konsultacja