Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień DWOREK OPARTOWO położony jest w cichej, malowniczej miejscowości Rajgród. To właśnie w tym miejscu skutecznie i kompleksowo leczymy osoby zmagające się z uzależnieniami od alkoholu, narkotyków, leków, uzależnieniami krzyżowymi oraz innymi.

"Traktujemy uzależnienie jako chorobę zagrażającą życiu człowieka. Dlatego też, oferujemy i realizujemy profesjonalne, poważne i skuteczne leczenie alkoholizmu, narkomanii, lekomanii oraz innych uzależnień. Do naszego ośrodka przyjeżdżasz po fachową pomoc, a nie na wczasy czy do sanatorium. Są to ogólnoświatowe standardy leczenia uzależnień."

Od samego początku zatrudniamy najlepszych terapeutów, tym samym kształtując i wdrażając skuteczne programy terapeutyczne. Nieprzerwanie wyznaczamy prawidłowy kierunek podejścia do człowieka jako osoby uzależnionej.

DWOREK OPARTOWO w XV-XVI w. należało do Wielkiego Księstwa Litewskiego, a w latach 1571-1795 - do Korony (starostwo rajgrodzkie w województwie podlaskim). Po III rozbiorze Opartowo znalazło się w granicach powiatu biebrzańskiego. Folwark Opartowo został założony w 4 ćw. XVIII w. W 1827 r. liczył 3 domy i 14 mieszkańców.

Po II wojnie światowej został przejęty przez władze państwowe i przeznaczony do parcelacji. Na jego terenie utworzono m.in. przytułek dla starców. W 1950 r. zorganizowano Spółdzielnię Inwalidów, która produkowała tu cukierki. W 1957 r., kiedy nastąpiła druga fala repatriacji Polaków z ZSRR, w Opartowie osiedliły się trzy rodziny repatriantów.

Obecnie odbudowano historyczny dworek i znajduję się tu nasz Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień, w którym pomagamy osobom uzależnionym pozbyć się nałogów tj. alkoholizm, narkomania, lekomania oraz hazard. Obok zachowała się stodoła i stary sad. Jest to miejsce, które na pewno sprzyja w leczeniu uzależnień i pomoże w nabraniu kondycji fizycznej i psychicznej po ciężkiej walce z chorobą jaką jest UZALEŻNIENIE.

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień

 

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień

 

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień

 

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień

 

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień DWOREK OPARTOWO znajduje się w pełni zmodernizowanym, stylowym, domu wiejskim o niepowtarzalnej atmosferze. Dysponuje komfortowo urządzonymi pokojami wraz z łazienkami. W ośrodku leczenia uzależnień znajduje się także gabinet lekarskisala terapeutyczna, pokój terapii indywidualnej.

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień DWOREK OPARTOWO posiada mnóstwo terenu, z którego podczas pobytu mogą korzystać nasi pacjenci. Jako nieliczny ośrodek leczenia uzależnień, mamy także jezioro z prywatnym zejściem i molo. Nasi pacjenci mogą więc regenerować siły poprzez kontakt z przyrodą, a sprzęt będący na wyposażeniu ośrodka leczenia uzależnień pozwoli nam organizować ciekawe wycieczki w plener.

W naszym ośrodku leczenia uzależnień odbywają zajęcia w sali terapeutycznej. Pacjenci zakwaterowani są w bogato wyposażonych, klimatyzowanych pokojach z łazienkami.

Wypocząć i relaksować się można w ogrodzie, któremu uroku dodaje widok na jezioro, natomiast o kondycję fizyczną można zadbać  pod okiem instruktora.

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Dworek Opartowo jest oddalony o 3 km od dworca autobusowego w miejscowości Rajgród. Od najbliższego punktu widokowego dzieli go zaś 500 metrów. W wolnych chwilach, nasi pacjenci mogą odwiedzić mnóstwo atrakcyjnych miejsc i zabytków, w które obdarzona jest ta okolica jak np.:

 1. Kościól pw. Najświętszej Maryi Panny - Sanktuarium Matki Bożej Rajgrodzkiej – Królowej Rodzin
 2. Plebania
 3. Kaplica grobowa J. Bagińskiego (1826)
 4. Trójkątny rynek (XVI w.)
 5. Góra Zamkowa
 6. Kapliczka na Szlaku Papieskim "Tajemnice Światła"
 7. Murowany dwór (XIX w.)
 8. Woźnawieś - Wypocząć w sercu bagien
 9. Dwór z drewnianą oficyną (XIX w.)
 10. Bargłów Kościelny - Pomnik ku czci bargłowian poległych w walkach wyzwoleńczych w latach 1918-1920
 11. Bargłów Kościelny - Zespół kościoła Podwyższenia Świętego Krzyża z 1883 r.
 12. Tajenko - Przydrożny krzyż z 1897 roku
 13. Netta-Folwark - Drewniany dwór (XIX/XX w.)
 14. Netta-Folwark - Kanał Augustowski - Śluza Borki
 15. Osowiec-Twierdza - Dolina żywej rzeki
 16. Bogusze - Cmentarz jeńców wojennych w lesie Kosówka
 17. Kalinowo - Kamienny kościół

Nad naszymi pacjentami całodobową opiekę lekarską sprawuje zespół medyczno-terapeutyczny z wieloletnim stażem w zakresie detoksykacji i leczenia uzależnień.

Karta Informacyjna

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień

Prywatny Ośrodek Terapii Leczenia Uzależnień

Opartowo 2
19-206 Rajgród
woj. Podlaskie


Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek 08:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 18:00

Nr konta
55 1140 2004 0000 3402 7875 1181

Szybki kontakt
Telefon +48 888 606 986
E-mail biuro@dworek-opartowo.pl

PAMIĘTAJ!
Uzależnienia można leczyć skutecznie!

Nie zwlekaj, leczenie uzależnień zacznij już dziś. Przyjedź do naszego prywatnego ośrodka leczenia uzależnień w województwie Podlaskim i razem z nami podejmij walkę o trzeźwe jutro!

Bezpłatna konsultacja